Vés al contingut (premeu Retorn)

llista

Trobada de Tardor de Geometria i Física 
Encuentro de Otoño de Geometría y Física 
Fall Workshop on Geometry and Physics 

Vilanova i la Geltrú, 6-8 July 2000

 


List of participants

nameemailinstitution
Azcárraga, José Adolfo de azcarrag@lie1.ific.uv.es Dept. Física Teòrica, Univ. de València
Batlle, Carles carles@mat.upc.es Dept. Matemàtica Aplicada IV, Univ. Politècnica de Catalunya
Bácsó, Sándor bacsos@math.klte.hu Institute of Mathematics and Informatics, Univ. of Debrecen
Camacaro Pérez, Jaime Rafael jcama@wigner.unizar.es Dept. Física Teórica, Univ. de Zaragoza
Cariñena Marzo, José Fernando jfc@posta.unizar.es Dept. Física Teórica, Univ. de Zaragoza
Curràs Bosch, Carlos curras@mat.ub.es Dept. Àlgebra i Geometria, Univ. de Barcelona
Delgado Téllez de Cepeda, Marina mdelgado@math.uc3m.es Univ. Carlos III de Madrid
García Prada, Óscar oscar.garcia-prada@uam.es Univ. Autónoma de Madrid
García, Pedro Luis pgarcia@gugu.usal.es Univ. de Salamanca
Gil Medrano, Olga Olga.Gil@uv.es Dept. Geometria i Topologia, Universitat de València
Giménez Pastor, Ángel agpastor@um.es Fac. de Matemáticas, Univ. de Murcia
Girbau Badó, Joan girbau@mat.uab.es Dept. Matemàtica, Univ. Autònoma de Barcelona
Gràcia, Xavier xgracia@mat.upc.es Dept. Matemàtica Aplicada IV, Univ. Politècnica de Catalunya
Gómez Pujalte, Maria del Mar mgomez@mat.uab.es Fac. Matemàtiques, Univ. Autònoma de Barcelona
Ibort, Alberto albertoi@math.uc3m.es Dept. Matemática Aplicada, Univ. Carlos III de Madrid
Iglesias Ponte, David diglesia@ull.es Univ. de la Laguna
Javaloyes Victoria, Miguel Ángel majava@fcu.um.es Fac. de Matemáticas, Univ. de Murcia
Labastida, José M. F. labasti@fpaxp1.usc.es Univ. de Santiago de Compostela
León, Manuel de mdeleon@fresno.csic.es Consejo Superior de Investigaciones Científicas
López Almorox, Antonio alm@gugu.usal.es Dept. de Matemáticas, Univ. de Salamanca
López, Carlos carlopez@posta.unizar.es Dept. Matemática Aplicada, Univ. de Zaragoza
Macho Stadler, Marta mtpmastm@lg.ehu.es Univ. del País Vasco
Magri, Franco magri@matapp.unimib.it Univ. di Milano
Marmo, Giuseppe marmo@na.infn.it Dip. Scienze Fisiche, Univ. Federico II di Napoli
Marrero González, Juan Carlos jcmarrer@ull.es Dept. Matemática Fundamental, Univ. de La Laguna
Martínez, David F. dmtorres@math.uc3m.es Univ. Carlos III de Madrid
Martínez, Eduardo emf@posta.unizar.es Dept. Matemática Aplicada, Univ. de Zaragoza
Marín-Solano, Jesús jmarin@eco.ub.es Univ. de Barcelona
Merino Gayoso, Eugenio uxiomer@eps.cdf.udc.es Univ. da Coruña
Miranda, Eva miranda@mat.ub.es Univ. de Barcelona and Univ. Politècnica de Catalunya
Muñoz Lecanda, Miguel C. matmcml@mat.upc.es Dept. Matemàtica Aplicada IV, Univ. Politècnica de Catalunya
Nunes da Costa, Joana jmcosta@mat.uc.pt Dept. Matemática, Univ. de Coimbra
Olmo, Mariano del olmo@fta.uva.es Dept. Física Teórica, Univ. de Valladolid
Padrón Fernández, Edith mepadron@ull.es Dept. Matemática Fundamental, Univ. de La Laguna
Ramos, Arturo arrg@wigner.unizar.es Dept. Física Teórica, Univ. de Zaragoza
Ramírez, Rafael rramirez@etse.urv.es Dept. Enginyeria Informàtica, Univ. Rovira i Virgili, Tarragona
Rañada, Manuel F. mfran@posta.unizar.es Dept. Física Teórica, Univ. de Zaragoza
Román-Roy, Narciso matnrr@mat.upc.es Dept. Matemàtica Aplicada IV, Univ. Politècnica de Catalunya
Royo Prieto, José Ignacio mtbroprj@lg.ehu.es Univ. del País Vasco
Santander, Mariano santander@fta.uva.es Dept. Física Teórica, Univ. de Valladolid
Saralegi Aranguren, Martintxo mtxsaarm@lg.ehu.es Univ. d'Artois and Euskal Herriko Unibertsitatea
Tejero Prieto, Carlos carlost@gugu.usal.es Dept. Matemáticas, Univ. de Salamanca
Tosiek, Jaromir tosiek@ck-sg.p.lodz.pl Technical University of Lodz
Vallejo, José Antonio Jose.A.Vallejo@uv.es Dept. de Geometria i Topologia, Univ. de València
Vindel, Javier vindel@ma1.upc.es Dept. Matemàtica Aplicada I, Univ. Politècnica de Catalunya
Yániz, Francisco Javier yaniz@mat.upc.es Dept. Matemàtica Aplicada IV, Univ. Politècnica de Catalunya