Vés al contingut (premeu Retorn)

Visitants

Professor convidat Institució Professor amfitrió Grup de recerca amfitrió Secció Període

Inf.

extra

Alberto Espuny University of Birmingham Juanjo Rué GAPCOMB ETSETB 17.12.2018-20.12.2018 Web
Sergey Dovgal LIPN - Paris Nord Juanjo Rué, Marc Noy GAPCOMB FIB-FNB 10.12.2018-14.12.2018 Web
Stefano Pasquali BGSMath - CRM Marcel Guardia ETSEIB 01.12.2018-30.11.2019
Piotr Zgliczynski Jagiellonian University, Krakow, Poland Amadeu Delshams Dynamical Systems i GEOMVAP EPSEB 19.11.2018-21.11.2018
Alejandra Martinez Moraian Universidad de Alcalá de Henares Carlos Seara DCCG FIB-FNB 31.10.2018-15.11.2018
Alain Miranville Universidad de Poitiers Ramón Quintanilla GRAA Terrassa 25.11.2018-01.12.2018
Ernesto Álvarez González Universidad Complutense de Madrid Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB 29.10.2018-02.11.2018
Enrico Carlini
Politecnico de Torino Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB 28.11.2018-01.12.2018
Matthias Kurzke University of Nottingham Xavier Cabré EDP ETSEIB 16.12.2018-21.12.2018
Joe Ryan The University of Newcastle, Australia Miquel Àngel Fiol COMGRAPH ETSETB 22.10.2018-18.11.2018
David Orden Martín Universidad de Alcalá de Henares Carlos Seara Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB-FNB 29.10.2018-02.11.2018
Leonidas Palios University of Ioannina (Grecia) Carlos Seara Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB-FNB 06.11.2018-09.11.2018
Maarten Löffler Utrecht University Rodrigo Silveira DCCG FIB-FNB 07.11.2018-14.11.2018
Natalia Rodríguez Universidad de Buenos Aires Rodrigo Silveira DCCG FIB-FNB 19.11.2018-23.11.2018
Shagnik Das Freie Universität Berlin- BMS Berlin Marc Noy, Juanjo Rué, Oriol Serra GAPCOMB FIB-FNB 29.10.2018-02.11.2018 Web
Patricio Almirón Cuadros Universidad Complutense de Madrid Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP ETSEIB 15.10.2018-16.10.2018 Web
Dan Halperin Tel-Aviv University Rodrigo Silveira DCCG / CGA FIB-FNB 02.10.2018-31.10.2018
Svetlana Poznanovic Clemson University, SC, USA Anna de Mier GAPCOMB FIB-FNB 08.10.2018-19.10.2018
Manuel de León Rodriguez ICMAT Narciso Román Roy GeomVap (DGDSA) ETSETB 02.10.2018-07.10.2018
Santiago Cárdenas Martin Universidad de Málaga Rafel Farré FIB-FNB 01.10.2019-03.11.2019
Najibeh Shahbaznejad Mohaghegh Ardabili University Ignacio M. Pelayo COMBGRAPH ETSEIB 20.09.2018-20.03.2019
Fatemeh Sohrabi Mohaghegh Ardabili University Josep Alvarez Montaner Geomvap ETSEIB 20.09.2018-20.03.2019
Karla García Alcántara UNAM Carlos Seara DCCG FIB-FNB 17.09.2018-23.01.2019
Leandro Salomone

National University of La Plata

Narciso Román Roy

GEOMVAP (DGDSA) ETSETB

18.09.2018-12.12.2018

Valentina Pepe

Sapienza Università di Roma

Simeon Ball

GAPCOMB Baix Llobregat

02.09.2018-08.09.2018

Ferran Dachs Cadefau

Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg

Maria Alberich Carramiñana

GEOMVAP ETSEIB

03.09.2018-14.09.2018

Web
Joaquín Tey Carrera

Universidad Autónoma de México

Carlos Seara

DCCG FIB-FNB

09.09.2018-15.09.2018

Constantin Caruntu

“Gheorghe Asachi” Technical University of Iasi

Yolanda Vidal

CoDAlab Besós

16.07.2018-20.07.2018

Canek Peláez Valdés

UNAM

Carlos Seara

DCCG FIB-FNB

16.07.2018-24.07.2018

Daniel Castorina

John Cabot University

Xavier Cabré

Equacions en derivades parcials ETSEIB

02.07.2018-06.07.2018

Carla Ràfols

Universitat Pompeu Fabra

Javier Herranz

MAK ETSETB

25.06.2018-01.07.2018

Antonio Faonio

IMDEA Software

Javier Herranz

MAK ETSETB

25.06.2018-01.07.2018

José R. Fernández

Universidade Vigo

Ramón Quintanilla

GRAA Terrassa

02.07.2018-05.07.2018

José Aliste Prieto

Univ. Andrés Bello, Santiago Chile

Anna de Mier

GAPCOMB FIB-FNB

25.06.2018-15.07.2018

Andrew Tonks University of Leicester

Imma Gálvez Carrillo

GEOMVAP Besós

23.05.2018-10.06.2018

Anna Gierzkiewicz Krakow

Amadeu Delshams

SD EPSEB

01.06.2018-03.07.2018

Manuel González Villa Centro de Investigación en MATemáticas (CIMAT)

Maria Alberich Carramiñana

GEOMVAP ETSEIB

06.06.2018-07.06.2018

Octavio Arizmendi Echegaray CIMAT DCCG FIB-FNB

27.05.2018-02.06.2018

David Flores Peñaloza UNAM DCCG FIB-FNB

26.05.2018-10.06.2018

Ruy Fabila Monroy

CINVESTAV-IPN

 

DCCG

FIB-FNB

28.05.2018-02.06.2018

Pablo Perez Lantero

Universidad de Santiago de Chile

 

DCCG

Baix Llobregat

28.05.2018-08.06.2018

Manuel González Villa

Centro de Investigación en MATemáticas (CIMAT)

Maria Alberich Carramiñana

GEOMVAP

ETSEIB

30.05.2018-31.05.2018

Cristian Virdol

Yonsei University

Víctor Rotger

Grup de Teoria de Nombres

FIB-FNB

05.06.2018-31.07.2018

Lucas Escot

ENS Lyon

Javier Herranz

MAK

ETSETB

17.05.2018-27.07.2018

Prosenjit Roy

Indian Institute of Technology (IIT) - Kanpur, Department of Mathematics and Statistics, Uttar Pradesh - 208016. India

Gyula Csato

EDP

ETSEIB

28.05.2018-20.06.2018

Luis Constantin García Naranjo

TUB, Berlin, Alemaia

Yuri

Sistems Dinamics

ETSEIB

23.05.2018-25.05.2018

Anastasia Matveeva

Higher School of Economics, Moscow

Eva Miranda

GEOMVAP

EPSEB

14.05.2018-18.05.2018

Joachim von Below

Université Lille Nord de France

José A. Lubary

Equacions en derivades parcials i aplicacions

FIB-FNB

18.05.2018-18.06.2018

Mohan Prabu

British University, Hanoi

Susana-Clara López Masip

Combgraf

Baix Llobregat

29.04.2018-29.06.2018

Grzegorz Gutowski

Jagiellonian University

Oriol Serra

Gapcomb

ETSETB

02.05.2018-01.06.2018

Bartlomiej Bosek

Jagiellonian University

Oriol Serra

Gapcomb

ETSETB

02.05.2018-01.06.2018

Jarek Grytczuk

Politechnika Warszawska

Oriol Serra

Gapcomb

ETSETB

02.05.2018-01.06.2018

Otávio Marçal Gomide

Universidade Stadual de Campinas

Marcel Guardia

Dynamical Systems

ETSEIB

25.06.2018-06.07.2018

Visita associada al projecte ERC - HamInstab

Vadim Kaloshin

 

Marcel Guardia

Dynamical Systems ETSEIB

30.06.2018-14.07.2018

Visita associada al projecte ERC HamInstab

Patricio Almirón Cuadros

Universidad Complutense de Madrid

Maria Alberich Carramiñana

GEOMVAP ETSEIB 30.05.2018-01.06.2018

Santiago Ibáñez Mesa

Universidad de Oviedo

Inma Baldomá

ETSEIB

07.05.2018-10.05.2018

Santiago Cardenas Martín

Universidad de Málaga

Rafel Farré

ideia-upc FIB-FNB

19.06.2018-22.06.2018

Pablo Machuca

Universitat de Cranfield

Josep Masdemont

EDGSA ETSEIB

18.04.2018-31.12.2018

Nina Kamcev

ETH Zurich

Oriol Serra

Gapcomb ETSETB

10.04.2018-13.04.2018

Carlos Alegría Galicia

Universidad Autónoma de México

Carlos Seara

Geometría Computacional FIB-FNB

01.04.2018-16.04.2018

Jesús Palacián

Universidad Pública de Navarra

Josep M. Cors

Manresa

02.04.2018-10.04.2018

Patrícia Yanguas

Universidad Pública de Navarra

Josep M. Cors

Manresa

02.04.2018-10.04.2018

Xavier Gómez Mont

Centro de Investigación en MATemáticas (CIMAT)

Maria Alberich Carramiñana

GEOMVAP ETSEIB

03.06.2018-09.06.2018

Carlile Lavor

Universidade Estadual de Campinas, Brasil

Sebastià Xambó Descamps

ICAIB FIB-FNB

23.04.2018-28.04.2018

Juan Carlos Ojeda Toro

Universidad Nacional de Colombia-Sede Manizales

Joana d'Arc Prat Farran

SARTI Vilanova i la Geltrú

05.03.2018-31.08.2018

Denis Benois

Université de Bordeaux

Daniel Barrera Salazar, Victor Rotger


FIB-FNB

11.03.2018-28.04.2018

Javier de Lucas Araujo

University of Warsaw, Department of Mathematical Methods in Physics (KMMF)

Narciso Román Roy

Geometria de Varietats i Aplicacions (GEOMVAP) ETSETB

28.02.2018-03.03.2018

Andrew Tonks

University of Leicester

Imma Gálvez Carrillo

Geomvap Besós

21.02.2018-04.03.2018

Cezary Olszowiec

Imperial College London

Marcel Guardia

Dynamical Systems ETSEIB

20.02.2018-23.02.2018

Visita associada al projecte HAMINSTAB
Jorge Martín Morales

Centro Universitario de la Defensa de Zaragoza

Maria Alberich Carramiñana

GEOMVAP ETSEIB

07.03.2018-09.03.2018

Fabián Riquelme Csori

Universidad de Valparaíso, Xile

Xavier Molinero Albareda

Grup de Recerca de Teoria de Jocs (GRTJ) Terrassa

12.02.2018-16.02.2018

María Luz Puertas González

Universidad de Almería

Mercè Mora

DCCG FIB-FNB

04.02.2018-09.02.2018

Ferran Dachs Cadefau

Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg

Maria Alberich Carramiñana

GEOMVAP ETSEIB

02.03.2018-14.03.2018

Isabel Berna Sepúlveda

Universidad Metropolitana de Ciencias de la Educación, Chile

Maria Alberich Carramiñana

GEOMVAP ETSEIB

05.02.2018-28.02.2018

Hossein Rouzegar

Noshirvani University of Technology, Iran

Josep Masdemont

EDGSA ETSEIB

05.02.2018-05.11.2018

Matthew Tointon

Université Neuchatel, Switzerland

Marc Noy

GapComb FIB-FNB

15.01.2018-19.01.2018

Clément Requilé Johannes Kepler Universität Linz

Marc Noy, Juanjo Rué

FIB-FNB

17.01.2018-26.01.2018

David Orden Martín Universidad de Alcalá de Henares

Carlos Seara

DCCG FIB-FNB

07.01.2018-12.01.2018

María Pilar Ruiz Gordoa URJC Yuri Fedorov ETSEIB

18.12.2017-19.12.2017

Andrew Pickering URJC

Yuri Fedorov

ETSEIB

18.12.2017-19.12.2017

Irene Parada TU Graz

Vera Sacristán

DCCG FIB-FNB

17.12.2017-23.12.2017

José M. Mazón Universitat de Valencia

Xavier Cabré

EDP ETSEIB

17.01.2018-19.01.2018

Juan Jose Morales Ruiz UPM

Tomas Lazaro i Chara Pantazi

Grup de sistemes dinamics EPSEB

10.12.2017-16.12.2017

Alessandro Oneto INRIA

Marta Casanellas

GEOMVAP ETSEIB

01.01.2018-31.12.2019

Pablo Candela Universidad Autónoma de Madrid

Juanjo Rué

GapComb FIB-FNB

27.11.2017-01.12.2018

 

Carlile Lavor Universidade de Campinas, Sao Paulo, Brasil

Sebastià Xambó Descamps

FIB-FNB

11.12.2017-16.12.2017

 

Santiago Molina

Victor Rotger

Teoria de Nombres FIB-FNB

16.10.2017-31.01.2018

 

David Orden Martín Universidad de Alcalá de Henares (Madrid) Carlos Seara DCCG FIB-FNB

10.10.2017-18.10.2017

 

Marisa Gutierrez Universidad Nacional de La Plata Mercè Mora DCCG FIB-FNB

18.09.2017-29.09.2017

 

Santiago Cardenas Martin Universidad de Málaga Rafel Farre Cirera FIB-FNB

07.11.2017-10.11.2017

 

Ferran Dachs Cadefau Martin Luther University Halle-Wittenberg Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP ETSEIB

11.09.2017-15.09.2017

Més info

Canek Peláez Valdés UNAM Carlos Seara DCCG FIB-FNB

10.09.2017-14.09.2017

 

Leonidas Palios University of Ioannina (Grecia) Carlos Seara DCCG FIB-FNB

10.10.2017-17.10.2017

 

Pawel Zylinski Institute of Informatics, University of Gdansk, Poland

Carlos Seara

DCCG FIB-FNB

10.10.2017-21.10.2017

 

Giorgio Poggesi

Universita di Firenze

Xavier Cabré EDP ETSEIB 01.09.2017-31.10.2017
Andrew Peter Tonks

University of Leicester

Imma Gálvez GEOMVAP Besós 31.05.2017-04.09.2017

Benjamín Alarcón Heredia

Universidade Nova de Lisboa

Josep Elgueta GEOMVAP FIB/FNB

25.11.2016-04.12.2017

 

Harry Braden

University of Edinburgh

Yuri Fedorov Sistems Dinàmics ETSEIB 29.06.2017-08.06.2018
Otávio Marçal

Universidade Stadual de Campinas

Tere M. Seara i Marcel Guàrdia Sistemes dinàmics ETSEIB 08.05.2017-31.12.2017
Albert Granados Corsellas

DTU

Tere Martínez-Seara Sistemes Dinàmics ETSEIB 06.03.2017-22.12.2017
Haixia Lyu GNSS Research Center, Wuhan University Manuel Hernández-Pajares IonSAT ETSETB 15.10.2016-14.10.2018
Visitants de cursos anteriors