Vés al contingut (premeu Retorn)

Visitants

 

Professor convidat Institució Professor amfitrió Grup de recerca amfitrió Secció Període

Inf.

extra

David Orden Martín Universidad de Alcalá de Henares (Madrid) Carlos Seara DCCG FIB-FNB

10.10.2017-18.10.2017

 

Marisa Gutierrez Universidad Nacional de La Plata Mercè Mora DCCG FIB-FNB

18.09.2017-29.09.2017

 

Santiago Cardenas Martin Universidad de Málaga Rafel Farre Cirera FIB-FNB

07.11.2017-10.11.2017

 

Ferran Dachs Cadefau Martin Luther University Halle-Wittenberg Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP ETSEIB

11.09.2017-15.09.2017

Més info

Canek Peláez Valdés UNAM Carlos Seara DCCG FIB-FNB

10.09.2017-14.09.2017

 

Leonidas Palios University of Ioannina (Grecia) Carlos Seara DCCG FIB-FNB

10.10.2017-17.10.2017

 

Pawel Zylinski Institute of Informatics, University of Gdansk, Poland

Carlos Seara

DCCG FIB-FNB

10.10.2017-21.10.2017

 

Giorgio Poggesi

Universita di Firenze

Xavier Cabré EDP ETSEIB 01.09.2017-31.10.2017
Andrzej Maciejewski

Institute of Astronomy, University of Zielona Góra, Poland

Yuri Fedorov Sistemes Dinàmics ETSEIB 09.07.2017-15.07.2017
Alexander Pilz

ETH Zurich

Rodrigo Silveira DCCG FIB-FNB 03.07.2017-07.07.2017
Juan Jose Morales Ruiz

UPM

Chara Pantazi Sistemes Dinàmics EPSEB 09.07.2017-15.07.2017
Primitivo Acosta Humanez

Universidad Simón Bolívar

Tomas Lazaro i Chara Pantazi Sistemes Dinàmics EPSEB 09.07.2017-19.07.2017
María Luz Puertas González

Universidad de Almería

Mercè Mora DCCG FIB-FNB 16.07.2017-26.07.2017
José Ramón Fernández

 

Ramón Quintanilla Análisis Aplicado Terrassa 10.07.2017-12.07.2017
Camilo Miguel Signovel

Université Pierre et Marie Curie

Gemma Huguet Sistemes Dinàmics ETSEIB 04.07.2017-26.07.2017
José Aliste

Universidad Andrés Bello

Anna de Mier Matemàtica Discreta FIB-FNB 11.07.2017-21.07.2017
Fabien Laguillaumie

 

Javier Herranz MAK ETSETB 19.06.2017-23.06.2017
Benoît Libert

 

ETSETB 12.06.2017-23.06.2017
Victor Enolski

Kyiv Mogila University

Yuri Fedorov Sistems Dinàmics ETSEIB 29.06.2017-07.07.2017
Harry Braden

University of Edinburgh

Yuri Fedorov Sistems Dinàmics ETSEIB 29.06.2017-08.06.2018
Luc Devroye

McGill

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 07.06.2017-17.06.2017
Colin McDiarmid

Oxford University

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 05.06.2017-17.06.2017
Amin Coja-Oghlan

Goethe U. Frankfurt

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 07.06.2017-09.06.2017
Milan Bradonjic

Bell Labs

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 05.06.2017-09.06.2017
Guillem Perarnau

Birmingham

Juanjo Rué/Oriol Serra Matemàtica Discreta FME 05.06.2017-10.06.2017
Maya Stein

Universidad de Chile

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 06.06.2017-09.06.2017
Yufei Zhao

Oxford University

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 07.06.2017-10.06.2017
Lutz Warnke

GeorgiaTech

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 06.06.2017-10.06.2017
Tibor Szabó

Freie Universität Berlin

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 07.06.2017-09.06.2017
Carlile Lavor

Universidade de Campinas (Brazil)

Sebastià Xambó Descamps FIB-FNB 01.06.2017-30.06.2017
Tung TA Hai

NAVIS Centre, Hanoi University of Science and Technology

Jaume Sanz gAGE ETSETB 01.06.2017-15.06.2017
Benjamin Sudakov

ETH Zürich

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 01.06.2017-20.06.2017
Christine Bachoc

Univ. Bordeaux

Oriol Serra Matemàtica Discreta ETSETB 28.05.2017-03.06.2017
Gilles Zémor

Univ. Bordeaux

Oriol Serra COMBGRAPH ETSETB 28.05.2017-03.06.2017
David Conlon

Oxford University

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 28.05.2017-03.06.2017
Tobias Müller

Utrecht University

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 22.05.2017-17.06.2017
Andrew Peter Tonks

University of Leicester

Imma Gálvez GEOMVAP Besós 31.05.2017-04.09.2017
Stefanie Gerke

Royal Holloway London

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 06.06.2017-09.06.2017
Pau Roldan

ITAM, Mèxic

Marcel Guardia Sistemes Dinàmics ETSEIB 31.05.2017-28.07.2017
Octavio Arizmendi Echegaray

CIMAT

Clemens Huemer DCCG FIB-FNB 09.07.2017-14.07.2017
Vincent Pilaud

Laboratoire d'informatique de l'École Polytechnique

Clemens Huemer DCCG FIB-FNB 14.06.2017-16.06.2017
Irene De Parada Muñoz

Graz University of Technology

Clemens Huemer DCCG FIB-FNB 10.06.2017-17.06.2017
Birgit Vogtenhuber

Graz University of Technology

Clemens Huemer DCCG FIB-FNB 10.06.2017-17.06.2017
Joachim von Below

Université Lille Nord de France

José A. Lubary Equacions en derivades parcials i aplicacions FIB-FNB 01.06.2017-14.07.2017
Angélica Torres

Universitat de Copenghaguen

Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB 22.05.2017-26.05.2017
Matias Korman

Tohoku University

Rodrigo Silveira DCCG FIB-FNB 22.05.2017-26.05.2017
Frank Staals

MADALGO, Aarhus University

Rodrigo Silveira DCCG FIB-FNB 06.06.2017-09.06.2017
Meritxell Saez

Universitat de Copenague

Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB 01.06.2017-31.07.2017
Tong Zhang

Universitat de Durham

Miguel Ángel Barja GEOMVAP FME 15.05.2017-21.05.2017
Otávio Marçal

Universidade Stadual de Campinas

Tere M. Seara i Marcel Guàrdia Sistemes dinàmics ETSEIB 08.05.2017-31.12.2017
Armando Martino

University of Southampton

Enric Ventura Group Theory FME 24.04.2017-27.04.2017
Colva Roney-Dougal

St Andrews (UK)

Enric Ventura Group Theory FME 26.04.2017-30.04.2017
Peter Wong

Bates University (USA)

Enric Ventura Group Theory FME 25.04.2017-03.05.2017
Mohan Prabu

British University Vietnam

Susana-Clara López Masip COMBGRAPH Baix Llobregat 24.04.2017-14.07.2017
Elisenda Feliu Trijueque

Universitat de Copenague

Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB 24.04.2017-31.07.2017
Carsten Wiuf

Universitat de Copenague

Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB 24.04.2017-31.07.2017
Sinisa Slijepcevic

University of Zagreb

Tomás Lázaro GSD-UPC ETSEIB 24.04.2017-27.04.2017
Alexandre Rodrigues

Universidade do Porto

Tomás Lázaro GSD-UPC ETSEIB 18.04.2017-20.04.2017
Jianlu Zhang

ETH Zürich

Marcel Guàrdia Sistemes dinàmics ETSEIB 03.04.2017-08.04.2017
David Flores Peñaloza

Instituto de Matemáticas, Universidad Nacional Autónoma de México (UNAM)

Clemens Huemer/Cristina Dalfó COMBGRAPH ETSETB 01.06.2017-18.06.2017
Ruy Fabila Monroy

CINVESTAV

Clemens Huemer/Cristina Dalfó COMBGRAPH ETSETB 03.06.2017-18.06.2017
Carlos Hidalgo Toscano

CINVESTAV

Clemens Huemer/Cristina Dalfó COMBGRAPH ETSETB 28.05.2017-02.07.2017
Octavio Arizmendi Echegaray

CIMAT

Clemens Huemer/Cristina Dalfó COMBGRAPH ETSETB 12.06.2017-17.06.2017
Andrew Peter Tonks

University of Leicester

Imma Gálvez GEOMVAP/Laboratori de Geometria i Sistemes dinàmics Besós 23.03.2017-02.05.2017
Shagnik Das

Freie Universität Berlin

Marc Noy, Juanjo Rué Matemàtica Discreta FIB/FNB 03.04.2017-07.04.2017
Jean Cardinal

Université libre de Bruxelles

Vera Sacristán DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 27.03.2017-21.04.2017
Man Kwun Chiu

Tohoku University

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 19.02.2017-04.03.2017
Evanthia Papadopoulou

University of Lugano

Vera Sacristán DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 16.04.2017-27.04.2017
Marco Antonio Teixeira

Univ. Campinas

Tere Martínez-Seara Sistemes Dinàmics ETSEIB 20.03.2017-24.03.2017
Ferran Dachs Cadefau

Martin-Luther-Universitat Halle-Wittenberg (Halle an der Saale, Alemania)

Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP/Laboratori de Geometria i Sistemes dinàmics ETSEIB 20.03.2017-24.03.2017
Maciej Capinski

AGH University of Science and Technology (Krakow)

Tere Martínez-Seara, Amadeu Delshams Sistemes Dinàmics ETSEIB 14.03.2017-16.03.2017
Carlos Alegría Galicia

UNAM

Carlos Seara DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 13.03.2017-04.04.2017
Damien Bouloc

Université de Toulouse

Eva Miranda GEOMVAP/Laboratori de Geometria i Sistemes dinàmics EPSEB 06.03.2017-11.03.2017
Antonio González Herrera

Universidad de Sevilla

Mercè Mora, Carmen Hernando DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 08.03.2017-14.03.2017
Juliana Fernandes Larrosa

Universidade Federal de Santa Maria

Tere Martínez-Seara Sistemes Dinàmics ETSEIB 19.02.2017-01.03.2017
Albert Granados Corsellas

DTU

Tere Martínez-Seara Sistemes Dinàmics ETSEIB 06.03.2017-22.12.2017
Warwick Tucker

University of Uppsala

Tomás Lázaro Sistemes Dinàmics ETSEIB 22.02.2017-24.02.2017
Geoffrey Scott

University of Toronto

Eva Miranda GEOMVAP/Laboratori de Geometria i Sistemes dinàmics EPSEB 19.02.2017-26.02.2017
Türkü Ozlum Çelik

University Rennes 1

Jordi Guàrdia Teoria de Nombres EPSEVG 12.02.2017-24.02.2017
Elisa Lorenzo

University Rennes 1

Jordi Guàrdia Teoria de Nombres EPSEVG 16.02.2017-24.02.2017
Christophe Ritzenthaler

University Rennes 1

Jordi Guàrdia Teoria de Nombres EPSEVG 12.02.2017-24.02.2017
David Martínez Torres

Universida de Pontificia de Rio de Janeiro

Eva Miranda/Amadeu Delshams GEOMVAP/SD/Laboratori de Geometria i Sistemes dinàmics EPSEB 23.01.2017-01.02.2018
Yoshihiro Ueda

Universitat de Kobe

Ramón Quintanilla GRAA ESEIAAT/FOOT 19.01.2017-29.01.2017
Zhuangyi Liu

University of Minnesota in Duluth

Ramón Quintanilla Análisis Aplicada ESEIAAT/FOOT 29.01.2017-04.02.2017
Juan Morales Ruiz

UPM

Tomas Lazaro, Chara Pantazi SD EPSEB 15.01.2017-21.01.2017
Irene Parada

TU Graz

Vera Sacristán DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 19.12.2016-23.12.2016
Alessandro Vargas

Universidade Tecnologica Federal do Parana, Brasil

Leonardo Acho CODALAB EEBE 10.12.2016-10.02.2017
Chiara Esposito

Universität Wúrzburg

Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 19.12.2016-22.12.2016
Jacques Féjoz

Université de Paris Dauphine et Observatoire de Pairs

Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 19.12.2016-22.12.2016
Francisco Presas

ICMAT

Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 19.12.2016-22.12.2016
María Luz Puertas González

Universidad de Almería

Mercè Mora DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry
FIB/FNB 12.12.2016-16.12.2016
Sergey Gonchenko

Lobachevsky University of Nizhny Novgorod (Rússia)

A. Delshams i T. Lázaro SD Sistemes Dinàmics ETSEIB 19.11.2016-26.11.2016
Alain Miranville

Université de Poitiers

Ramón Quintanilla Análisis Aplicada ESEIAAT/FOOT 23.11.2016-30.11.2016
Malgorzata Siutkowska

University of Olzstyn-Mazury (Polònia)

Manuel Hernández-Pajares IonSAT ETSETB 01.07.2016-31.05.2017
Victoria Graffigna Universidad de La Plata Manuel Hernández-Pajares IonSAT ETSETB 01.04.2016-31.03.2017
Haixia Lyu GNSS Research Center, Wuhan University Manuel Hernández-Pajares IonSAT ETSETB 15.10.2016-14.10.2018
Gabriela Araujo Instituto de Matemáticas, Universidad Nacional Autónoma de México (UNAM) Camino Balbuena / M.A. Fiol ETSEIB 06.11.2016-17.11.2016
Adriana Hansberg Instituto de Matemáticas, Universidad Nacional Autónoma de México (UNAM) Camino Balbuena / M.A. Fiol ETSEIB 29.10.2016-05.11-2016
Arnau Padrol Université Pierre et Marie Curie (Paris 6) Juanjo Rué, Marc Noy Matemàtica Discreta FIB/FNB 27.10.2016-03.11.2016
Mathilde Bouvel Universitat de Zürich Marc Noy Matemàtica Discreta 21.11.2016-25.11.2016
Valentin Féray Universitat de Zürich Marc Noy Matemàtica Discreta 21.11.2016-25.11.2016

Michael Albert

Universitat d’Otago, Nova Zelanda

Marc Noy Matemàtica Discreta

14.11.2016-25.11.2016

 

Maarten Löffler

Utrecht University

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

16.11.2016-23.11.2016

 

Marc van Kreveld

Utrecht University

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

07.11.2016-11.11.2016

 

Bettina Speckmann

TU Eindhoven

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

07.11.2016-11.11.2016

 

Delia Garijo

Universidad de Sevilla

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

29.11.2016-02.12.2016

 

Alberto Márquez

Universidad de Sevilla

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

29.11.2016-02.12.2016

 

Giulia Traverso

TU Darmstadt, Germany

Carles Padró MAK ETSETB

19.10.2016-02.11.2016

 

Prosenjit Bose

Carleton University

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

24.10.2016-27.10.2016

 

Olivia Florea

Universitatea Transilvania Brasov

Ramón Quintanilla Análisis Aplicada ESEIAAT/FOOT

02.11.2016-16.11.2016

 

Benjamín Alarcón Heredia

Universidade Nova de Lisboa

Josep Elgueta GEOMVAP FIB/FNB

25.11.2016-04.12.2017

 

Ernesto Álvarez González

Instituto de Matemáticas Oaxaca

Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB

20.10.2016-27.10.2016

 

Andreas Knauf

Universität Erlangen-Nürnberg

Eva Miranda/Amadeu Delshams GEOMVAP-SD EPSEB

04.10.2016-08.10.2016

 

Liam O'Carroll

Universitat de Edinburgh

Francesc Planas GAP-J-0218 ETSEIB

30.10.2016-06.11.2016

 

Stanisław Zawiślak

University of Bielsko-Biała, Poland

Francesc Comellas COMBGRAPH ETSEIB

01.11.2016-05.11.2016

 

Marien Abreu

Università degli Studi della Basilicata COMBGRAPH ETSEIB

08.09.2016-15.09.2016

 

Domenico Abbate

Università degli Studi della Basilicata COMBGRAPH ETSEIB

08.09.2016-15.09.2016

 

Mohan Prabu

British University Vietnam Susana-Clara López Masip COMBGRAPH EETAC/ESAB

01.09.2016-24.09.2016

 

Luis Garcia

Naranjo

Universidad Nacional Autónoma de México Miguel Rodríguez-Olmos DGDSA EETAC/ESAB

14.09.2016-18.09.2016

 

Juan Carlos 

Marrero 

González

Universidad de La Laguna Miguel Rodríguez-Olmos DGDSA ETSETB

14.09.2016-18.09.2016

 

Gregorio Hernández Peñalver

UPM DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

05.09.2016-09.09.2016

 

Javier Tejel

Universidad de Zaragoza DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

05.09.2016-08.09.2016

 

Alfredo García

Olaverri

Universidad de Zaragoza DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

05.09.2016-09.09.2016


 

Canek Peláez Valdés

Universidad Nacional Autónoma de México Carlos Seara DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 19.09.2016-24.09-2016

Ilaria Venanzi 

Università degli Studi di Perugia Francesc Pozo CoDAlab EEBE 14.09.2016-15.09.2016
Armando Martino Southampton University Enric Ventura Matematica Discreta EPSEM 26.07.2016-31.07.2016
Yago Antolín Pichel Complutense Madrid Enric Ventura Matematica Discreta EPSEM 27.07.2016-31.07.2016
Dani Wise McGill University Enric Ventura Matematica Discreta EPSEM 28.07.2016-29.07.2016
María Ofelia Ronco Universidad de Talca Imma Gálvez Carrillo GEOMVAP ESEIAAT/FOOT 18.07.2016-31.07.2016
Lidia Stoppino Università della Insubria Miguel Ángel Barja GEOMVAP ETSEIB 05.09.2016-10.09.2016
Rita Pardini Miguel Ángel Barja GEOMVAP ETSEIB 05.09.2016-10.09.2016
Juan Jose Morales UPM Chara Pantazi Grup de Sistemes Dinàmics UPC EPSEB 24.07.2016-30.07.2016
Jaime Vitola Oyaga Universitat Santo Tomás Francesc Pozo CoDAlab EUETIB/EEBE 11.07.2016-31.07.2016
Diego Alexander Tibaduiza Burgos Universitat Santo Tomás Francesc Pozo CoDAlab EUETIB/EEBE 11.07.2016-31.07.2016
Maribel Anaya Vejar Universitat Santo Tomás Francesc Pozo CoDAlab EUETIB/EEBE 11.07.2016-31.07.2016
José Ramón Fernández Garcia

Universidade de Vigo

Ramón Quintanilla Análisis Aplicada ESEIAAT/FOOT 18.07.2016-22.07.2016
Iván Blanco Chacón University College Dublin Montse Alsina Teoria de Nombres EPSEM 14.07.2016-23.07.2016
Andrea Loi Universitat de Cagliari Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 24.07.2016-26.07.2016
David Martínez Torres Pontificia Universidade de Rio de Janeiro Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 14.07.2016-23.07.2016
Joseph Kung University of North Texas Anna de Mier Matemàtica Discreta FIB/FNB 04.07.2016-08.07.2016
Miriam Pisonero Universidad de Valladolid Andrés Encinas COMPTHE EUETIB 01.07.2016-05.07.2016

Carlos

Marijuán

Universidad de Valladolid Andrés Encinas COMPTHE EUETIB 01.07.2016-05.07.2016
Juan Jose Morales Ruiz Universidad Politécnica de Madrid Chara Pantazi i Tomas Làzaro Grup de sistemes Dinàmics-UPC EPSEB 30.06.2016-05.07.2016
Christian Elsholtz TU Graz Oriol Serra Combgraph ETSETB 11.06.2016-18.06.2016
Noemi de Castro García
Universidad de León Maria Isabel Garcia Planas SCL-EG ETSEIB

01.07.2016-30.09.2016

 

Nero Budur KU Leuven Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP ETSEIB

10.06.2016-14.06.2016

 

Pierrette Cassou-Noguès Université de Bordeaux Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP ETSEIB

11.06.2016-14.06.2016

 

Willem Veys KU Leuven Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP ETSEIB

11.06.2016-14.06.2016

 

Jacek Pomykala Institute of Mathematics, Warsaw University  Paz Morillo MAK ETSETB

10.06.2016-18.06.2016

 

Giulia Traverso TU Darmastadt, Germany Carles Padro MAK ETSETB

06.06.2016-10.06.2016

 

Ruy Fabila-Monroy CINVESTAV-IPN, D.F. Clemens Huemer DCCG EETAC/ESAB 11.06.2016-19.06.2016
Pablo Pérez Lantero Universidad de Santiago de Chile Clemens Huemer DCCG EETAC/ESAB 27.06.2016-02.07.2016
Christian Rubio-Montiel Comenius University, Bratislava Clemens.Huemer DCCG EETAC/ESAB 08.07.2016-15.07.2016
Loïc Le Treust IRMAR, Université de Rennes 1 Albert Mas

Grup associat al projecte MTM2014-52402-C3-1-P

ETSEIB 20.06.2016-23.06.2016
Yuri B. Shtessel The University of Alabama in Huntsville Josep M. Olm ACES ETSEIB 24.05.2016-06.06.2016
Lajou Dimitri Ecole Normale Superieure Lyon Oriol Serra Combgraph ETSETB 16.05.2016-28.07.2016
Joachim von Below Université Lille nord de France José A. Lubary Equacions en derivades parcials i aplicacions FIB/FNB 10.06.2016-04.07.2016
Isabel Cristina Lopes Department of Mathematics ESEIG - Polytechnic Institute of Porto. Portugal Luis Eduardo Mujica Dept. de Matemàtiques - Secció EUETIB EUETIB 01.05.2016-06.05.2016
Rodolfo Villamizar Mejia Escuela de Ingenierías Eléctrica, Electrónica y de Telecomunicaciones. Universidad Industrial de Santander (Colombia) Magda Ruiz/Luis Eduardo Mujica CoDAlab EUETIB 01.05.2016-30.04.2017
Carlos Alegría-Galicia Universidad Nacional Autónoma de México Carlos Seara DCCG FIB/FNB 01.05.2016-30.06.2016
Giulia Traverso TU Darmstadt Carles Padro MAK 20.04.2016-26.04.2016
Tarik Kaced Université Paris Est Créteil (UPEC) Carles Padro MAK   18.04.2016-28.04.2016
José Zamora Universidad Andrés Bello, Xile Matemàtica Discreta FIB/FNB 05.04.2016-22.04.2016
Benjamín Alarcón Heredia Universidade Nova de Lisboa Josep Elgueta FIB 03.04.2016-15.04.2016
Christoph Spiegel Freie Universitat Berlin
Combgrah FIB/FNB 14.03.2016-18.08.2016
Constantin Caruntu Gheorghe Asachi Technical University of Iasi, Rumania CoDAlab EUETIB 07.01.2016-04.03.2016
Carlos de Vera University of Essen Teoria de nombres FIB-FNB 07.03.2016-30.03.2016
Santiago Cárdenas Universitat de Màlaga
FIB-FNB 29.02.2016-02.03.2016
Matias Korman Tohoku University, Sendai, Japan DCCG  FIB-FNB 22.02.2016-26.02.2016
David Martinez Torres Institucio Universidade Pontificia Catolica de Rio PUC Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 01.02.2016-05.02.2016
Miriam Pisonero Universidad de Valladolid COMPTHE 03.02.2016-12.02.2016
Carlos Marijuán  Universidad de Valladolid COMPTHE  03.02.2016-12.02.2016
Jaime Edilberto Muñoz Rivera Universidad  Federal de Rio de Janeiro Ramon Quintanilla GRAA ESEIAAT-FOOT 02.02.2016-11.02.2016
Prabu Mohan British University Vietnam, Hanoi, Vietnam Susana Clara Lopez COMBGRAPH EETAC-ESAB 30.01.2016-20.02.2016
Santiago A. Cardenas Universidad de Málaga Rafel Farré Cirera FIB-FNB 26.01.2016-29.01.2016
Marco Lepidi Università degli Studi di Genova Francesc Pozo CoDAlab EUETIB 01.02.2016
Alexander Zakharov Universitat Pais Basc Enric Ventura MD EPSEM 29.01.2016-03.02.2016
Javier de Lucas Araujo University of Warsaw Narciso Román DGDSA ETSETB 15.01.2016-17.01.2016
Silvia Vilariño Universidad de Zaragoza Narciso Román DGDSA ETSETB 16.12.2015-17.12.2015
Nikita Barabanov North Dakota State University Josep M. Olm ACES EPSEVG 10.01.2016–18.01.2016
Marina Gonchenko Matematiska institutionen, Uppsala universitet (Sweden) Pere Gutiérrez SD ETSEIB 15.12.2015-17.12.2015
Juan J. Morales Universidad Politécnica de Madrid Chara Pantazi SD EPSEB 14.12.2015-17.12.2015
Juliana Fernandes Larrosa Universidade Estadual de Campinas Tere M-Seara SD ETSEIB 8.12.2015-19.12.2015
David Martínez Torres PUC-Pontificia Universidade de Rio de Janeiro Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 16.12.2015-22.12.2015
Cristina Sardón Universidad de Salamanca Narciso Román DGDSA ETSETB 02.12.2015-05.12.2015
Silvia Vilariño Universidad de Zaragoza Narciso Román DGDSA ETSETB 10.12.2015-17.12.2015
Javier de Lucas Univ. Warsaw Narciso Román DGDSA ETSETB 15.12.2015-17.12.2015