Vés al contingut (premeu Retorn)

Cursos anteriors

Visitants de cursos anteriors.

Curs 2016-2017

Professor convidat Institució Professor amfitrió Grup de recerca amfitrió Secció Període

Inf.

extra

Andrzej Maciejewski

Institute of Astronomy, University of Zielona Góra, Poland

Yuri Fedorov Sistemes Dinàmics ETSEIB 09.07.2017-15.07.2017
Alexander Pilz

ETH Zurich

Rodrigo Silveira DCCG FIB-FNB 03.07.2017-07.07.2017
Juan Jose Morales Ruiz

UPM

Chara Pantazi Sistemes Dinàmics EPSEB 09.07.2017-15.07.2017
Primitivo Acosta Humanez

Universidad Simón Bolívar

Tomas Lazaro i Chara Pantazi Sistemes Dinàmics EPSEB 09.07.2017-19.07.2017
María Luz Puertas González

Universidad de Almería

Mercè Mora DCCG FIB-FNB 16.07.2017-26.07.2017
José Ramón Fernández

 

Ramón Quintanilla Análisis Aplicado Terrassa 10.07.2017-12.07.2017
Camilo Miguel Signovel

Université Pierre et Marie Curie

Gemma Huguet Sistemes Dinàmics ETSEIB 04.07.2017-26.07.2017
José Aliste

Universidad Andrés Bello

Anna de Mier Matemàtica Discreta FIB-FNB 11.07.2017-21.07.2017
Fabien Laguillaumie

 

Javier Herranz MAK ETSETB 19.06.2017-23.06.2017
Benoît Libert

 

ETSETB 12.06.2017-23.06.2017
Victor Enolski

Kyiv Mogila University

Yuri Fedorov Sistems Dinàmics ETSEIB 29.06.2017-07.07.2017
Luc Devroye

McGill

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 07.06.2017-17.06.2017
Colin McDiarmid

Oxford University

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 05.06.2017-17.06.2017
Amin Coja-Oghlan

Goethe U. Frankfurt

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 07.06.2017-09.06.2017
Milan Bradonjic

Bell Labs

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 05.06.2017-09.06.2017
Guillem Perarnau

Birmingham

Juanjo Rué/Oriol Serra Matemàtica Discreta FME 05.06.2017-10.06.2017
Maya Stein

Universidad de Chile

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 06.06.2017-09.06.2017
Yufei Zhao

Oxford University

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 07.06.2017-10.06.2017
Lutz Warnke

GeorgiaTech

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 06.06.2017-10.06.2017
Tibor Szabó

Freie Universität Berlin

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 07.06.2017-09.06.2017
Carlile Lavor

Universidade de Campinas (Brazil)

Sebastià Xambó Descamps FIB-FNB 01.06.2017-30.06.2017
Tung TA Hai

NAVIS Centre, Hanoi University of Science and Technology

Jaume Sanz gAGE ETSETB 01.06.2017-15.06.2017
Benjamin Sudakov

ETH Zürich

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 01.06.2017-20.06.2017
Christine Bachoc

Univ. Bordeaux

Oriol Serra Matemàtica Discreta ETSETB 28.05.2017-03.06.2017
Gilles Zémor

Univ. Bordeaux

Oriol Serra COMBGRAPH ETSETB 28.05.2017-03.06.2017
David Conlon

Oxford University

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 28.05.2017-03.06.2017
Tobias Müller

Utrecht University

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 22.05.2017-17.06.2017
Stefanie Gerke

Royal Holloway London

Juanjo Rué Matemàtica Discreta FME 06.06.2017-09.06.2017
Pau Roldan

ITAM, Mèxic

Marcel Guardia Sistemes Dinàmics ETSEIB 31.05.2017-28.07.2017
Octavio Arizmendi Echegaray

CIMAT

Clemens Huemer DCCG FIB-FNB 09.07.2017-14.07.2017
Vincent Pilaud

Laboratoire d'informatique de l'École Polytechnique

Clemens Huemer DCCG FIB-FNB 14.06.2017-16.06.2017
Irene De Parada Muñoz

Graz University of Technology

Clemens Huemer DCCG FIB-FNB 10.06.2017-17.06.2017
Birgit Vogtenhuber

Graz University of Technology

Clemens Huemer DCCG FIB-FNB 10.06.2017-17.06.2017
Joachim von Below

Université Lille Nord de France

José A. Lubary Equacions en derivades parcials i aplicacions FIB-FNB 01.06.2017-14.07.2017
Angélica Torres

Universitat de Copenghaguen

Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB 22.05.2017-26.05.2017
Matias Korman

Tohoku University

Rodrigo Silveira DCCG FIB-FNB 22.05.2017-26.05.2017
Frank Staals

MADALGO, Aarhus University

Rodrigo Silveira DCCG FIB-FNB 06.06.2017-09.06.2017
Meritxell Saez

Universitat de Copenague

Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB 01.06.2017-31.07.2017
Tong Zhang

Universitat de Durham

Miguel Ángel Barja GEOMVAP FME 15.05.2017-21.05.2017
Armando Martino

University of Southampton

Enric Ventura Group Theory FME 24.04.2017-27.04.2017
Colva Roney-Dougal

St Andrews (UK)

Enric Ventura Group Theory FME 26.04.2017-30.04.2017
Peter Wong

Bates University (USA)

Enric Ventura Group Theory FME 25.04.2017-03.05.2017
Mohan Prabu

British University Vietnam

Susana-Clara López Masip COMBGRAPH Baix Llobregat 24.04.2017-14.07.2017
Elisenda Feliu Trijueque

Universitat de Copenague

Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB 24.04.2017-31.07.2017
Carsten Wiuf

Universitat de Copenague

Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB 24.04.2017-31.07.2017
Sinisa Slijepcevic

University of Zagreb

Tomás Lázaro GSD-UPC ETSEIB 24.04.2017-27.04.2017
Alexandre Rodrigues

Universidade do Porto

Tomás Lázaro GSD-UPC ETSEIB 18.04.2017-20.04.2017
Jianlu Zhang

ETH Zürich

Marcel Guàrdia Sistemes dinàmics ETSEIB 03.04.2017-08.04.2017
David Flores Peñaloza

Instituto de Matemáticas, Universidad Nacional Autónoma de México (UNAM)

Clemens Huemer/Cristina Dalfó COMBGRAPH ETSETB 01.06.2017-18.06.2017
Ruy Fabila Monroy

CINVESTAV

Clemens Huemer/Cristina Dalfó COMBGRAPH ETSETB 03.06.2017-18.06.2017
Carlos Hidalgo Toscano

CINVESTAV

Clemens Huemer/Cristina Dalfó COMBGRAPH ETSETB 28.05.2017-02.07.2017
Octavio Arizmendi Echegaray

CIMAT

Clemens Huemer/Cristina Dalfó COMBGRAPH ETSETB 12.06.2017-17.06.2017
Andrew Peter Tonks

University of Leicester

Imma Gálvez GEOMVAP/Laboratori de Geometria i Sistemes dinàmics Besós 23.03.2017-02.05.2017
Shagnik Das

Freie Universität Berlin

Marc Noy, Juanjo Rué Matemàtica Discreta FIB/FNB 03.04.2017-07.04.2017
Jean Cardinal

Université libre de Bruxelles

Vera Sacristán DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 27.03.2017-21.04.2017
Man Kwun Chiu

Tohoku University

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 19.02.2017-04.03.2017
Evanthia Papadopoulou

University of Lugano

Vera Sacristán DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 16.04.2017-27.04.2017
Marco Antonio Teixeira

Univ. Campinas

Tere Martínez-Seara Sistemes Dinàmics ETSEIB 20.03.2017-24.03.2017
Ferran Dachs Cadefau

Martin-Luther-Universitat Halle-Wittenberg (Halle an der Saale, Alemania)

Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP/Laboratori de Geometria i Sistemes dinàmics ETSEIB 20.03.2017-24.03.2017
Maciej Capinski

AGH University of Science and Technology (Krakow)

Tere Martínez-Seara, Amadeu Delshams Sistemes Dinàmics ETSEIB 14.03.2017-16.03.2017
Carlos Alegría Galicia

UNAM

Carlos Seara DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 13.03.2017-04.04.2017
Damien Bouloc

Université de Toulouse

Eva Miranda GEOMVAP/Laboratori de Geometria i Sistemes dinàmics EPSEB 06.03.2017-11.03.2017
Antonio González Herrera

Universidad de Sevilla

Mercè Mora, Carmen Hernando DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 08.03.2017-14.03.2017
Juliana Fernandes Larrosa

Universidade Federal de Santa Maria

Tere Martínez-Seara Sistemes Dinàmics ETSEIB 19.02.2017-01.03.2017
Warwick Tucker

University of Uppsala

Tomás Lázaro Sistemes Dinàmics ETSEIB 22.02.2017-24.02.2017
Geoffrey Scott

University of Toronto

Eva Miranda GEOMVAP/Laboratori de Geometria i Sistemes dinàmics EPSEB 19.02.2017-26.02.2017
Türkü Ozlum Çelik

University Rennes 1

Jordi Guàrdia Teoria de Nombres EPSEVG 12.02.2017-24.02.2017
Elisa Lorenzo

University Rennes 1

Jordi Guàrdia Teoria de Nombres EPSEVG 16.02.2017-24.02.2017
Christophe Ritzenthaler

University Rennes 1

Jordi Guàrdia Teoria de Nombres EPSEVG 12.02.2017-24.02.2017
David Martínez Torres

Universida de Pontificia de Rio de Janeiro

Eva Miranda/Amadeu Delshams GEOMVAP/SD/Laboratori de Geometria i Sistemes dinàmics EPSEB 23.01.2017-01.02.2018
Yoshihiro Ueda

Universitat de Kobe

Ramón Quintanilla GRAA ESEIAAT/FOOT 19.01.2017-29.01.2017
Zhuangyi Liu

University of Minnesota in Duluth

Ramón Quintanilla Análisis Aplicada ESEIAAT/FOOT 29.01.2017-04.02.2017
Juan Morales Ruiz

UPM

Tomas Lazaro, Chara Pantazi SD EPSEB 15.01.2017-21.01.2017
Irene Parada

TU Graz

Vera Sacristán DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 19.12.2016-23.12.2016
Alessandro Vargas

Universidade Tecnologica Federal do Parana, Brasil

Leonardo Acho CODALAB EEBE 10.12.2016-10.02.2017
Chiara Esposito

Universität Wúrzburg

Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 19.12.2016-22.12.2016
Jacques Féjoz

Université de Paris Dauphine et Observatoire de Pairs

Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 19.12.2016-22.12.2016
Francisco Presas

ICMAT

Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 19.12.2016-22.12.2016
María Luz Puertas González

Universidad de Almería

Mercè Mora DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry
FIB/FNB 12.12.2016-16.12.2016
Sergey Gonchenko

Lobachevsky University of Nizhny Novgorod (Rússia)

A. Delshams i T. Lázaro SD Sistemes Dinàmics ETSEIB 19.11.2016-26.11.2016
Alain Miranville

Université de Poitiers

Ramón Quintanilla Análisis Aplicada ESEIAAT/FOOT 23.11.2016-30.11.2016
Malgorzata Siutkowska

University of Olzstyn-Mazury (Polònia)

Manuel Hernández-Pajares IonSAT ETSETB 01.07.2016-31.05.2017
Victoria Graffigna Universidad de La Plata Manuel Hernández-Pajares IonSAT ETSETB 01.04.2016-31.03.2017
Adriana Hansberg Instituto de Matemáticas, Universidad Nacional Autónoma de México (UNAM) Camino Balbuena / M.A. Fiol ETSEIB 29.10.2016-05.11-2016
Arnau Padrol Université Pierre et Marie Curie (Paris 6) Juanjo Rué, Marc Noy Matemàtica Discreta FIB/FNB 27.10.2016-03.11.2016
Mathilde Bouvel Universitat de Zürich Marc Noy Matemàtica Discreta 21.11.2016-25.11.2016
Valentin Féray Universitat de Zürich Marc Noy Matemàtica Discreta 21.11.2016-25.11.2016

Michael Albert

Universitat d’Otago, Nova Zelanda

Marc Noy Matemàtica Discreta

14.11.2016-25.11.2016

 

Maarten Löffler

Utrecht University

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

16.11.2016-23.11.2016

 

Marc van Kreveld

Utrecht University

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

07.11.2016-11.11.2016

 

Bettina Speckmann

TU Eindhoven

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

07.11.2016-11.11.2016

 

Gabriela Araujo

Instituto de Matemáticas, Universidad Nacional Autónoma de México (UNAM)

Camino Balbuena / M.A. Fio ETSEIB

06.11.2016-17.11.2016

 

Delia Garijo

Universidad de Sevilla

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

29.11.2016-02.12.2016

 

Alberto Márquez

Universidad de Sevilla

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

29.11.2016-02.12.2016

 

Giulia Traverso

TU Darmstadt, Germany

Carles Padró MAK ETSETB

19.10.2016-02.11.2016

 

Prosenjit Bose

Carleton University

Rodrigo Silveira DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

24.10.2016-27.10.2016

 

Olivia Florea

Universitatea Transilvania Brasov

Ramón Quintanilla Análisis Aplicada ESEIAAT/FOOT

02.11.2016-16.11.2016

 

Andreas Knauf

Universität Erlangen-Nürnberg

Eva Miranda/Amadeu Delshams GEOMVAP-SD EPSEB

04.10.2016-08.10.2016

 

Liam O'Carroll

Universitat de Edinburgh

Francesc Planas GAP-J-0218 ETSEIB

30.10.2016-06.11.2016

 

Stanisław Zawiślak

University of Bielsko-Biała, Poland

Francesc Comellas COMBGRAPH ETSEIB

01.11.2016-05.11.2016

 

Ernesto Álvarez González

Instituto de Matemáticas Oaxaca

Marta Casanellas GEOMVAP ETSEIB

20.10.2016-27.10.2016

 

Marien Abreu

Università degli Studi della Basilicata COMBGRAPH ETSEIB

08.09.2016-15.09.2016

 

Domenico Abbate

Università degli Studi della Basilicata COMBGRAPH ETSEIB

08.09.2016-15.09.2016

 

Mohan Prabu

British University Vietnam Susana-Clara López Masip COMBGRAPH EETAC/ESAB

01.09.2016-24.09.2016

 

Luis Garcia

Naranjo

Universidad Nacional Autónoma de México Miguel Rodríguez-Olmos DGDSA EETAC/ESAB

14.09.2016-18.09.2016

 

Juan Carlos 

Marrero 

González

Universidad de La Laguna Miguel Rodríguez-Olmos DGDSA ETSETB

14.09.2016-18.09.2016

 

Gregorio Hernández Peñalver

UPM DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

05.09.2016-09.09.2016

 

Javier Tejel

Universidad de Zaragoza DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

05.09.2016-08.09.2016

 

Alfredo García

Olaverri

Universidad de Zaragoza DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB

05.09.2016-09.09.2016


 

Canek Peláez Valdés

Universidad Nacional Autónoma de México Carlos Seara DCCG - Discrete, Combinatorial and Computational Geometry FIB/FNB 19.09.2016-24.09-2016

Ilaria Venanzi 

Università degli Studi di Perugia Francesc Pozo CoDAlab EEBE 14.09.2016-15.09.2016
Lidia Stoppino Università della Insubria Miguel Ángel Barja GEOMVAP ETSEIB 05.09.2016-10.09.2016
Rita Pardini Miguel Ángel Barja GEOMVAP ETSEIB 05.09.2016-10.09.2016

 

Curs 2015-2016

Professor convidat Institució Professor amfitrió Grup de recerca amfitrió Secció Període

Inf.

extra

Armando Martino Southampton University Enric Ventura Matematica Discreta EPSEM 26.07.2016-31.07.2016
Yago Antolín Pichel Complutense Madrid Enric Ventura Matematica Discreta EPSEM 27.07.2016-31.07.2016
Dani Wise McGill University Enric Ventura Matematica Discreta EPSEM 28.07.2016-29.07.2016
María Ofelia Ronco Universidad de Talca Imma Gálvez Carrillo GEOMVAP ESEIAAT/FOOT 18.07.2016-31.07.2016
Juan Jose Morales UPM Chara Pantazi Grup de Sistemes Dinàmics UPC EPSEB 24.07.2016-30.07.2016
Jaime Vitola Oyaga Universitat Santo Tomás Francesc Pozo CoDAlab EUETIB/EEBE 11.07.2016-31.07.2016
Diego Alexander Tibaduiza Burgos Universitat Santo Tomás Francesc Pozo CoDAlab EUETIB/EEBE 11.07.2016-31.07.2016
Maribel Anaya Vejar Universitat Santo Tomás Francesc Pozo CoDAlab EUETIB/EEBE 11.07.2016-31.07.2016
José Ramón Fernández Garcia

Universidade de Vigo

Ramón Quintanilla Análisis Aplicada ESEIAAT/FOOT 18.07.2016-22.07.2016
Iván Blanco Chacón University College Dublin Montse Alsina Teoria de Nombres EPSEM 14.07.2016-23.07.2016
Andrea Loi Universitat de Cagliari Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 24.07.2016-26.07.2016
David Martínez Torres Pontificia Universidade de Rio de Janeiro Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 14.07.2016-23.07.2016
Joseph Kung University of North Texas Anna de Mier Matemàtica Discreta FIB/FNB 04.07.2016-08.07.2016
Miriam Pisonero Universidad de Valladolid Andrés Encinas COMPTHE EUETIB 01.07.2016-05.07.2016

Carlos

Marijuán

Universidad de Valladolid Andrés Encinas COMPTHE EUETIB 01.07.2016-05.07.2016
Juan Jose Morales Ruiz Universidad Politécnica de Madrid Chara Pantazi i Tomas Làzaro Grup de sistemes Dinàmics-UPC EPSEB 30.06.2016-05.07.2016
Christian Elsholtz TU Graz Oriol Serra Combgraph ETSETB 11.06.2016-18.06.2016
Noemi de Castro García
Universidad de León Maria Isabel Garcia Planas SCL-EG ETSEIB

01.07.2016-30.09.2016

 

Nero Budur KU Leuven Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP ETSEIB

10.06.2016-14.06.2016

 

Pierrette Cassou-Noguès Université de Bordeaux Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP ETSEIB

11.06.2016-14.06.2016

 

Willem Veys KU Leuven Maria Alberich Carramiñana GEOMVAP ETSEIB

11.06.2016-14.06.2016

 

Jacek Pomykala Institute of Mathematics, Warsaw University  Paz Morillo MAK ETSETB

10.06.2016-18.06.2016

 

Giulia Traverso TU Darmastadt, Germany Carles Padro MAK ETSETB

06.06.2016-10.06.2016

 

Ruy Fabila-Monroy CINVESTAV-IPN, D.F. Clemens Huemer DCCG EETAC/ESAB 11.06.2016-19.06.2016
Pablo Pérez Lantero Universidad de Santiago de Chile Clemens Huemer DCCG EETAC/ESAB 27.06.2016-02.07.2016
Christian Rubio-Montiel Comenius University, Bratislava Clemens.Huemer DCCG EETAC/ESAB 08.07.2016-15.07.2016
Loïc Le Treust IRMAR, Université de Rennes 1 Albert Mas

Grup associat al projecte MTM2014-52402-C3-1-P

ETSEIB 20.06.2016-23.06.2016
Yuri B. Shtessel The University of Alabama in Huntsville Josep M. Olm ACES ETSEIB 24.05.2016-06.06.2016
Lajou Dimitri Ecole Normale Superieure Lyon Oriol Serra Combgraph ETSETB 16.05.2016-28.07.2016
Joachim von Below Université Lille nord de France José A. Lubary Equacions en derivades parcials i aplicacions FIB/FNB 10.06.2016-04.07.2016
Isabel Cristina Lopes Department of Mathematics ESEIG - Polytechnic Institute of Porto. Portugal Luis Eduardo Mujica Dept. de Matemàtiques - Secció EUETIB EUETIB 01.05.2016-06.05.2016
Rodolfo Villamizar Mejia Escuela de Ingenierías Eléctrica, Electrónica y de Telecomunicaciones. Universidad Industrial de Santander (Colombia) Magda Ruiz/Luis Eduardo Mujica CoDAlab EUETIB 01.05.2016-30.04.2017
Carlos Alegría-Galicia Universidad Nacional Autónoma de México Carlos Seara DCCG FIB/FNB 01.05.2016-30.06.2016
Giulia Traverso TU Darmstadt Carles Padro MAK 20.04.2016-26.04.2016
Tarik Kaced Université Paris Est Créteil (UPEC) Carles Padro MAK   18.04.2016-28.04.2016
José Zamora Universidad Andrés Bello, Xile Matemàtica Discreta FIB/FNB 05.04.2016-22.04.2016
Benjamín Alarcón Heredia Universidade Nova de Lisboa Josep Elgueta FIB 03.04.2016-15.04.2016
Christoph Spiegel Freie Universitat Berlin
Combgrah FIB/FNB 14.03.2016-18.08.2016
Constantin Caruntu Gheorghe Asachi Technical University of Iasi, Rumania CoDAlab EUETIB 07.01.2016-04.03.2016
Carlos de Vera University of Essen Teoria de nombres FIB-FNB 07.03.2016-30.03.2016
Santiago Cárdenas Universitat de Màlaga
FIB-FNB 29.02.2016-02.03.2016
Matias Korman Tohoku University, Sendai, Japan DCCG  FIB-FNB 22.02.2016-26.02.2016
David Martinez Torres Institucio Universidade Pontificia Catolica de Rio PUC Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 01.02.2016-05.02.2016
Miriam Pisonero Universidad de Valladolid COMPTHE 03.02.2016-12.02.2016
Carlos Marijuán  Universidad de Valladolid COMPTHE  03.02.2016-12.02.2016
Jaime Edilberto Muñoz Rivera Universidad  Federal de Rio de Janeiro Ramon Quintanilla GRAA ESEIAAT-FOOT 02.02.2016-11.02.2016
Prabu Mohan British University Vietnam, Hanoi, Vietnam Susana Clara Lopez COMBGRAPH EETAC-ESAB 30.01.2016-20.02.2016
Santiago A. Cardenas Universidad de Málaga Rafel Farré Cirera FIB-FNB 26.01.2016-29.01.2016
Marco Lepidi Università degli Studi di Genova Francesc Pozo CoDAlab EUETIB 01.02.2016
Alexander Zakharov Universitat Pais Basc Enric Ventura MD EPSEM 29.01.2016-03.02.2016
Javier de Lucas Araujo University of Warsaw Narciso Román DGDSA ETSETB 15.01.2016-17.01.2016
Silvia Vilariño Universidad de Zaragoza Narciso Román DGDSA ETSETB 16.12.2015-17.12.2015
Nikita Barabanov North Dakota State University Josep M. Olm ACES EPSEVG 10.01.2016-18.01.2016
Marina Gonchenko Matematiska institutionen, Uppsala universitet (Sweden) Pere Gutiérrez SD ETSEIB 15.12.2015-17.12.2015
Juan J. Morales Universidad Politécnica de Madrid Chara Pantazi SD EPSEB 14.12.2015-17.12.2015
Juliana Fernandes Larrosa Universidade Estadual de Campinas Tere M-Seara SD ETSEIB 8.12.2015-19.12.2015
David Martínez Torres PUC-Pontificia Universidade de Rio de Janeiro Eva Miranda GEOMVAP EPSEB 16.12.2015-22.12.2015
Cristina Sardón Universidad de Salamanca Narciso Román DGDSA ETSETB 02.12.2015-05.12.2015
Silvia Vilariño Universidad de Zaragoza Narciso Román DGDSA ETSETB 10.12.2015-17.12.2015
Javier de Lucas Univ. Warsaw Narciso Román DGDSA ETSETB 15.12.2015-17.12.2015